برگزاری مراسم بزرگداشت روز پزشک به صورت مجازی

مطالب آموزشی

صبح امروز یکم شهریور ماه مصادف با بزرگداشت روز پزشک مراسم بزرگداشت روز پزشک به صورت مجازی در سالن کنفرانس بیمارستان نیکان برگزار شد و به صورت زنده از اینستاگرام بیمارستان نیکان به نمایش در آمد .
آقای پریوز پرستویی و آریا عظیمی نژاده دو تن از هنرمندان محبوب با حضور در این مراسم ضمن تشکر از زحمات پزشکان و کادر درمان این روز را به پزشکان نیکان تبریک گفتند
همچنین پیام های تبریک روز پزشک که توسط سفرای کشورهای استرالیا،ژاپن، الجزایر،آفریقای جنوبی،پاکستان، یونان و مالزی برای پزشکان نیکان فرستاده شده بود در این مراسم به نمایش گذاشته شد.
در این مراسم که با شعار "قدردان زحمات شبانه روزی شما هستیم" با پخش ویدیو هایی که تنها گوشه کوچکی از زحمات پزشکان در این روزها بود از مردم دعوت شد که با رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی به کمک کادر درمان بیایند تا این روزهای پیک کرونا سریع تر سپری شود.

در این مراسم که بصورت زنده از طریق کانال اینستاگرام بیمارستان نیکان به نمایش گذاشته شده بود جوایز متعددی به  قید قرعه به حاضران در لایو  اهدا شد.

بیمه های طرف قرارداد

ارتباط با ما

  • آدرس: تهران، اقدسیه، ابتدای بلوار ارتش، خیابان 22 بهمن، کلینیک چشم نیکان
  • تلفن تماس: 71062170-021
  • ايميل: info[@]nikanclinic.com
  • کدپستی: 1694817311
  • فكس: 71062100-021

درباره ما

چشم پزشکی نیکان از جمله بخش های مهم دی کلینیک نیکان است که با احساس نیاز چنین مرکزی در این منطقه با تراکم جمعیت بالا و همینطور درک شرایط شهری و فراهم آوردن امکان دسترسی آسان و سریع بیماران چشم ایجاد شده، می باشد.

جستجو