درباره ما

مرکز چشم پزشکی نیکان با توجه به تراکم جمعیت بالا در تهران و شمال تهران و همینطور درک شرایط شهری و فراهم آوردن امکان دسترسی آسان و سریع به خدمات چشم پزشکی برای مراجعه کنندگان ایجاد شده است.

این مرکز با هدف تسریع در روند بهبود حال بیمار، در جهت افزایش ارتقا سطح سلامت در جامعه از تاریخ 1396/9/1، در تمام روزهای کاری از ساعت 8 تا 19 آماده ارائه خدمات تخصصی تشخیصی، درمانی و زیبایی چشم می باشد. 

دلیل انتخاب چشم پزشکی نیکان و مشخصه های خاص مرکز:

1. کادر درمانی مجرب

پزشکان متخصص و فوق تخصص، به طور کلی کادر درمانی چشم پزشکی نیکان با سوابقی درخشان بر آنند تا مراجعه کنندگان عزیز هرچه سریع تر به نتیجه مطلوب خود در امر درمانی برسند.

2. سوابق درخشان كلينيك نیکان

چشم  پزشكی نیکان در جهت تکمیل فعالیت های درمانی هلدینگ نیکان بنا شده است و با نگاه خدمت رسانی و در جهت تکمیل زنجیره خدمات ایجاد شده و اداره می­ گردد. مراجعه کنندگان می توانند با اعتماد به جلوگیری از اتلاف وقت خود و خوشرویی و مهربانی این مجموعه به این مرکز مراجعه کنند.

3. درک بیماران

یکی از اصلی ترین اصول کادر درمانی مرکز چشم پزشكي، درک بیمار و برخورد مناسب و صحیح با مراجعه کنندگان است.

4. تجهیزات بسیار پیشرفته و همسو با تکنولوژی های روز دنیا

مرکزچشم پزشکی نیکان یکی از مجهز ترین مراکز درمانی در امر چشم و با پیشرفته ترین تکنولوژی های پزشکی می باشد.

5. خدمات و امکانات مراقبت پس از عمل

این مرکز مجهر به بخش های تحت نظر یا همان (Day care) می باشد. در این بخش امکان آماده سازی بیمار برای عمل جراحی، مراقبت های پس از عمل تا ترخیص بیمار می باشد.

6. دسترسی آسان به امکانات مورد نیاز

برای سهولت در امر دسترسی به امکاناتی همچون آزمایشگاه، همچنین تصویر برداری، عینک فروشی و بطور کلی امکانات مورد نیاز درمانی و تمام هر آنچه برای درمان نیاز است، در طبقات مختلف مرکز پیش بینی و ایجاد شده است.

7. محیطی امن و آرام

این مکان محیطی بسیار امن و با تجهیزات پیشرفته پزشکی است که تمام تلاش پرسنل هر بخش آن، فقط و فقط جلب رضایت کامل مراجعه کنندگان و بهبودی بیماران گرامی با رویکرد مهربانی می باشد.